دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/06/24 جلسه هماهنگی مناسبتهای شهرستان با دستور کار گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، ستاد اربعین و هماهنگی پروژه مهر98
جلسه هماهنگی مناسبتهای شهرستان با دستور کار گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، ستاد اربعین و هماهنگی پروژه مهر98
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن - جلسه هماهنگی مناسبتهای شهرستان با دستور کار گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، ستاد اربعین و هماهنگی پروژه مهر98 به ریاست بدیع زمانی معاون فرماندار و با حضور اعضا برگزار شد.

معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری ضمن تقدیر از حاضران در جلسه اظهار داشت هفته دفاع مقدس  یادآور رشادتها ،ایثار و حماسه آفرینی فرزندان این مرز و بوم در نبرد علیه دشمنان و استکبار است ، دلاور مردانی  که طی 8 سال دفاع مقدس با نثار جان و هستی خویش باعث اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و اثبات حقانیت ملت سرافراز ایران اسلامی گردیدند و اگر نبود دلاورمردیها و رشادتهای فرزندان ایران اسلامی با توجه به شرایط خاص کشور در ابتدای انقلاب اسلامی و نابرابریهای تسلیحاتی در برابر دشمنان چنین برگ زرینی در کشور عزیزمان رقم نمی خورد.

 

بدیع زمانی تاکید نمود بر همه ما لازم است که ضمن بزرگداشت آن ایام ،یادوخاطره تاریخ سازان آن دوران شکوهمند را جاودانه نگهداریم و رشادتهای آن عزیزان را به نوجوانان و جوانان امروز به بهترین نحو منتقل نمائیم.

 

معاون فرماندار در خصوص ستاد اربعین نیز با اشاره به تشکیل کمیته های پنج گانه در شهرستان و اهتمام جدی برای انجام امور مربوط به اعزام زائرین شهرستان و استقبال از زائران دیگر شهرستانها گفت طبق روال سالهای گذشته برنامه پیاده روی  جاماندگان از اربعین فاصله بقعه شیخ ابو سلیمان دارانی  تا امام زادگان شهر دامنه برگزار می گردد.

 

بدیع زمانی در خصوص پروژه مهر نیز ضمن تقدیر از اقدامات مجموعه آموزش وپرورش در آماده سازی مدارس ابراز امیدواری نمود سال تحصیلی جدید سالی سرشار از موفقیت برای دانش آموزان باشد.

 

در ادامه نیز حاضرین برنامه ها و پیشنهادات خود را پیرامون هر چه بهتر برگزار نمودن مناسبتهای پیش رو ارائه نمودند برپایی صبحگاه مشترک ، غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدا ، برگزاری مسابقات فرهنگی با محتوای خاطرات دفاع مقدس ، نواختن زنگ مهر و مقاومت ، همایش علمی کردن کشاورزی ، افتتاح نمایشگاه دفاع مقدس ، دیدار با خانواده شهدا و... ازجمله برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان می باشد

تعداد بازدید: 8
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal