دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/06/25 فرماندار شهرستان آران و بیدگل ؛ از آغاز به کار پروژه دو بانده محور مواصلاتی فخره – کاشان با اعتبار سه میلیارد و 400 میلیون تومان خبر داد
فرماندار شهرستان آران و بیدگل ؛ از آغاز به کار پروژه دو بانده محور مواصلاتی فخره – کاشان با اعتبار سه میلیارد و 400 میلیون تومان خبر داد
دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل از آغاز به کار پروژه دو بانده محور مواصلاتی فخره – کاشان با اعتبار سه میلیارد و 400 میلیون تومان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل از آغاز به کار پروژه دو بانده محور مواصلاتی فخره کاشان با اعتبار سه میلیارد و 400 میلیون تومان خبر داد.

وی با اعلام این خبر افزود: طول پروژه باند دوم محور کاشان- فخره 3 کیلومتراست و با پیگیری های انجام شده پیش بینی می شود این طرح تا 6 ماه آینده به بهره برداری برسد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل از مزایای اجرای این طرح را ایمنی هر چه بیشتر شهروندان، مسافران و تسهیل در تردد وسایل نقلیه در این مسیر ذکر کرد و گفت: یکی از مطالبات و خواسته های به حق مردم بخش کویرات و شهر ابوزیدآباد اصلاح زیرساخت حوزه راه و شهرسازی در این منطقه است و امیدواریم با اجرای این طرح، بخشی از مشکلات مردم این منطقه مرتفع شود.

تعداد بازدید: 13
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal