دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/06/24 لزوم تشریح کانون ارزیابی شایستگی های عمومی و حرفه ای کارکنان دستگاه های اجرایی استان
لزوم تشریح کانون ارزیابی شایستگی های عمومی و حرفه ای کارکنان دستگاه های اجرایی استان
استاندار اصفهان اظهار داشت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مجوز کانون ارزیابی شایستگی های عمومی و حرفه ای کارکنان را اخذ نموده و تاکنون تعدادی از مدیران در کانون ارزیابی شرکت نموده اند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در سومین جلسه شورای راهبری توسعه استان ضمن عرض تسلیت ایام عزاداری اباعبدالله الحسین علیه السلام  و تشکر از دست اندرکاران برگزاری جشنواره شهید رجایی استان، اظهار داشت: باید فرآیند ارزیابی دستگاهها و کارکنان فعالیت های اجرایی و عملیاتی شده که در راستای خدمت بیشتر به مردم است معیار ارزیابی قرار گیرد.

وی ادامه داد: باید برای آموزش مدیران و کارکنان در جهت ارتقای سطح دانش و مهارت آنها پیش بینی لازم صورت گیرد و مدیران در این دوره ها حضور پررنگ داشته باشند.

استاندار اصفهان تاکید کرد: محتوای دوره های آموزشی برای کارکنان و مدیران دستگاه های اجرایی بسیار مهم است بر همین اساس باید از اساتید شایسته و مطرح در این دوره ها استفاده شود تا علاوه بر ایجاد انگیزه در شرکت کنندگان باعث بهره وری هرچه بیشتر کلاس های آموزشی گردد.

استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: نیروی انسانی یک گنجینه گرانبها برای سازمان ها است در همین راستا باید سند نیروی انسانی استان تهیه و تنظیم و در دستگاه های اجرایی استان به صورت مطلوب اجرا شود.

تعداد بازدید: 43
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal