دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/06/23 وحدت و هماهنگی مسئولین با مردم بر مبنای ساده زیستی ملاک و معیار کارها باشد
وحدت و هماهنگی مسئولین با مردم بر مبنای ساده زیستی ملاک و معیار کارها باشد
استاندار اصفهان اظهار داشت: وحدت و هماهنگی مسئولین با مردم، احترام به خانواده شهدا و ایثارگران، تلاش در جهت رونق و حمایت از تولید، توجه جدی به مصرف بهینه آب و ساده زیستی ملاک و معیار کار مسئولین باشد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان دکتر عباس رضایی در آیین تکریم ومعارفه فرماندار شهرضا ضمن آرزوی قبولی عزاداری های ایام محرم اظهار داشت: همدلی و هماهنگی را حفظ، و امید و نشاط در جامعه ایجاد کنید.

وی ادامه داد: همه ما خادم و سرباز نظام اسلامی هستیم که باید در جهت انجام وظایف خود تلاش نماییم.

استاندار اصفهان تاکید کرد: وحدت و هماهنگی مسئولین با مردم، احترام به خانواده شهدا و ایثارگران، تلاش در جهت رونق و حمایت از تولید، توجه جدی به مصرف بهینه آب و ساده زیستی ملاک و معیار کار مسئولین باشد.

وی اضافه کرد: علیرغم تلاش دولت تدبیر و امید در این شرایط سخت تحریم، متاسفانه عده‌ای مغرضانه آب به آسیاب دشمن می‌ریزند در صورتی که قصد و نیت همه خدمت است و رهبر معظم انقلاب هم با تمام وجود درمقابل زورگویی های استکبارجهانی ایستاده است.

رضایی یادآور شد: انتخاب مدیران چند آیتم را باید در نظر گرفت که از جمله آنها می توان به ساده زیستی، تخصص، تعهد و هماهنگی با نظام را اشاره کرد.

وی ادامه داد: علی اصغر رفیعی نژاد فردی شریف و اخلاق مدار که برای ایشان در جایگاه جدید مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری است آرزوی موفقیت می کنم.

شایان ذکر است با حکم استاندار اصفهان، ناصر اسدی به عنوان سرپرست فرمانداری شهرضا منصوب شد وی پیش از این مسئولیت فرمانداری شهرستان فریدونشهر را عهده‌دار بود.

گفتنی است استاندار اصفهان در بازدید سرزده از شهرداری شهرضا و گفتگو با کارکنان و مراجعین شهرداری در جریان امور قرار گرفت و پس از آن به دیدار با حضرت حجة‌الاسلام والمسلمین «حاج میرزا نعمت‌الله جعفری قمشه‌ای» از علمای شهرضا و رئیس حوزه علمیه امام جعفر صادق(ع) رفت و سپس با حضور در گلستان شهدای شهرضا، ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای سرافراز این شهر، به زیارت امامزاده شاهرضا مشرف شد.

تعداد بازدید: 31
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal