دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/06/05 خدمت صادقانه و بی منت در تمامی دستگاه های اجرایی باید مدنظر قرار گیرد
خدمت صادقانه و بی منت در تمامی دستگاه های اجرایی باید مدنظر قرار گیرد
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اصفهان، گفت: امروزه همدلی و همیاری بین مردم و دولتمردان بیش از گذشته ضروری است و خدمت صادقانه و بی منت در تمامی دستگاه های اجرایی باید مدنظر قرار گیرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، به مناسبت چهارمین روز هفته گرامیداشت دولت؛ با حضور دکتر ایوب درویشی، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری،در شهرستان خوانسار ضمن گرامیداشت هفته دولت و یادو خاطره شهیدان رجایی و باهنر، دو اسوه اخلاص و عمل اظهار داشت: امیدواریم این شهیدان در خدمت صادقانه به مردم الگوی ما باشند.

وی ادامه داد: هفته دولت فرصت خوبی است تا خدمات و اقدامات دولت ها به مردم ارائه گردد وهمچنین  محدودیت هایی که دولت با آن روبروست برای مردم تشریح شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اصفهان، گفت: امروزه همدلی و همیاری بیشتر بین مردم و دولتمردان بیش از گذشته ضروری است و دراین راستا خدمت صادقانه و بی منت باید در تمامی دستگاه های اجرایی مدنظر قرار گیرد و به ظرفیت ها و پتانسیل های جوانان و نخبگان بیشتر توجه شود.

درویشی تاکید کرد: باید در نظام اجرایی کشور به دنبال رفع مشکلات و رضایتمندی مردم باشیم و سرمایه های اجتماعی را در مسیر پیشرفت وعدالت ایران اسلامی به کار گیریم.

وی خاطرنشان کرد: دولت تدبیر و امید سعی داشته تا مسیر مدیریت و نظام برنامه ریزی کشور را در جهت عقلانیت و امیدآفرینی قرار دهد که نمودهای آن در دستگاه های اجرایی مشهود است.

تعداد بازدید: 36
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal