دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/01/06 با حضور سرپرست معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان،سرپرست فرمانداری چادگان معرفی شد
با حضور سرپرست معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان،سرپرست فرمانداری چادگان معرفی شد
در آیینی با حضور حیدر قاسمی، عباس توکلی به سمت سرپرستی فرمانداری چادگان معرفی شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، حیدر قاسمی عصر امروز در مراسم معارفه سرپرست جدید فرمانداری چادگان اظهار داشت : شخص فرماندار وظیفه رفع بروکراسی‌ها و موانع و همچنین در سطح اختیارات اصلاح برخی ساختارهای سازمانی را در شهرستان بر عهده دارد و باید در این زمینه اقدامات لازم را تدبیر کرده و در جهت آن عمل کند.
وی با اشاره به جنبه‌های خدمت به مردم در دستگاه‌های اداری تصریح کرد: خدمتی که به موقع، دقیق و آگاهانه باشد ارزشمند خواهد بود.
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری اصفهان با اشاره به اینکه ظرفیت‌های شهرستان چادگان بسیار بالاست، خاطرنشان کرد: وظیفه مسؤولان استان و شهرستان این است که این موضوع را مدنظر داشته باشند و در جهت توسعه آن اقدامات و تمهیدات لازم را بیندیشند.
وی ادامه داد: در این راه باید سرمایه‌گذار و بخش خصوصی را برای حضور در این منطقه ترغیب کرد و با رفع بروکراسی‌ها و موانع اشتغال‌زایی در این زمینه گام برداشت.
قاسمی با اشاره به وجود ظرفیت سازمان عمران زاینده‌رود در هم‌جواری با چادگان بیان داشت: عمده سهام‌دار این سازمان شهرداری چادگان است و باید برای توسعه این شهرستان از ظرفیت این دهکده و رونق گردشگری آن در زیرساخت‌هایی همچون فاضلاب و جاده بین شهری چادگان اصفهان استفاده کرد.
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری اصفهان با بیان اینکه در ایامی از سال به اندازه جمعیت چادگان به این شهرستان گردشگر وارد می‌شود، تصریح کرد: باید در زمینه گردشگری زمینه‌های کلان در این شهرستان فعال شود.
وی با اشاره به اهمیت رونق دادن به شهرک صنعتی چادگان بیان داشت: اگر این شهرک رونق بگیرد مشکلات اشتغال و بیکاری در این شهرستان مرتفع خواهد شد، وبا توجه به موقعیت مناسب این شهرستان و دارا بودن آب و هوای مطبوع می‌توان شاهد جذب سرمایه گذار در این شهرستان بود.
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری اصفهان در پایان با بیان اینکه باید احساس نا امیدی مردم نسبت به دستگاه‌های اجرایی کاسته شود، تصریح کرد: مطالبه‌گری می‌تواند در این زمینه راه‌گشا باشد و بسیاری از موارد را حل و فصل کند.
در پایان این مراسم ضمن تقدیر از خدمات علی استوار، عباس توکلی به عنوان سرپرست جدید فرمانداری چادگان منصوب شد.
تعداد بازدید: 144
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal