دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/01/04  استاندار اصفهان:  کاستی های ارائه خدمات به مسافران نوروزی منعکس شود
استاندار اصفهان: کاستی های ارائه خدمات به مسافران نوروزی منعکس شود
دکتر عباس رضایی در جریان بازدید از باغ موزه چهلستون بر انعکاس کاستی های ارائه خدمات به مسافران نوروزی بمنظور رفع آنها و تقویت نقاط قوت تاکید کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در جریان بازدید از باغ موزه چهلستون و رویداد فرهنگی نوروزگاه، اظهارداشت: از چند ماه قبل هماهنگی لازم برای ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی صورت گرفته است و تلاش بر این بود که بهترین خدمات برای حبیبان خدا فراهم گردد.
استاندار اصفهان ضمن عذرخواهی از بروز مشکلات احتمالی، اظهارداشت: کمی ها و کاستی های ارائه خدمات به مسافران نوروزی باید به مدیریت استان منعکس گردد تا در سال های آینده نسبت به رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت اقدام شود.
وی به نقش گردشگری در توسعه پایدار نیز اشاره کرد و افزود: گردشگری و صنعت توریسم در دنیا مورد توجه جدی قرار گرفته است و در بسیاری از دانشگاه های مهم به صورت یک علم و تخصص آموزش داده می شود و همین امر بیانگر جایگاه خاص این صنعت در توسعه پایدار است.
عباس رضایی خاطر نشان کرد: صنعت گردشگری علاوه بر جنبه اقتصادی در بهداشت روان گردشگران نیز جزو ارکان بسیار مهم بشمار می رود.
وی نقش رسانه ها در توسعه گردشگری را بسیار مهم خواند و افزود: امروز در یک دهکده جهانی زندگی می کنیم و رسانه ها می توانند نقش مهمی را در این خصوص ایفا نمایند.
استاندار اصفهان در ادامه با اشاره به پیش بینی هواشناسی در خصوص بارش های بهاری اظهار داشت: پیش بینی لازم در ستاد خدمات سفر استان صورت گرفته است و در صورت برودت هوا 39 مکان ورزشی و حسینیه آماده پذیرش مسافران نوروزی خواهند بود.
تعداد بازدید: 55
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal