دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/01/03 در سومین روز از فروردین ماه، استاندار اصفهان با خانواده شهیدان والامقام جعفری، خانعلی، امینی نور دیدار کرد
در سومین روز از فروردین ماه، استاندار اصفهان با خانواده شهیدان والامقام جعفری، خانعلی، امینی نور دیدار کرد
دکتر عباس رضایی، در سومین روز از ماه فروردین با حضور در منزل دوازده شهید از سه خانواده والامقام جعفری، خانعلی و امینی نور شهرستان اصفهان یاد و خاطره این عزیزان را گرامی داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، خانواده شهید جعفری با 6 شهید انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی، خانواده شهید خانعلی، پدر و دو فرزند برومندش و خانواده شهید امینی نور با سه شهید دفاع مقدس خانواده هایی بودند که استاندار اصفهان با آنها دیدار داشتند و از نزدیک مشکلات این خانواده ها را بررسی نمودند.
عباس رضایی، در این دیدار نقش مادران و همسران شهدا در پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس را ستودنی دانست و بیان کرد: مادران شهدا به تأسی از حضرت فاطمه زهرا(س) در دفاع از حریم ولایت و امامت، در دوران هشت سال دفاع مقدس با لبیک به امام شهداء، همسران و فرزندان خود را برای دفاع از اسلام و انقلاب آماده و راهی جبهه های نبرد حق علیه باطل نمودند تا یک وجب از خاک وطن به دست دشمن نیفتد. 
استانداراصفهان، تکریم مادران شهدا را تجلیل از فرهنگ ایثار و مقاومت دانست.

عباس رضایی دعای پدران و مادران شهدا را تضمین کننده انقلاب اسلامی دانست و از مادر شهیدان خانعلی و پدر شهیدان امینی نور خواست تا با نفس حق و دعای خیر خود سلامتی رهبر معظم انقلاب، توفیق مسؤولان و خدمتگزاران به مردم و عزت و سربلندی هرچه بیشتر ایران اسلامی را از درگاه خداوند متعال طلب نمایند. 

در این دیدار بی بی جان همسر بزرگوار شهید حاج محمد علی خانعلی و مادر دو شهید در بستر بیماری چشمانش به عکسی بود که دست همسر و فرزند شهیدش را در یک روز در هم قرارداد و آنها را تا جایگاه ابدی شان در جلوی تشییع کنندگان تا گلستان شهداء بدرقه می کند.
تعداد بازدید: 1875
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal