دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/01/01 در نخستین روز از بهار و عید نوروز ، استاندار اصفهان از سرای سالمندان صادقیه بازدید کرد
در نخستین روز از بهار و عید نوروز ، استاندار اصفهان از سرای سالمندان صادقیه بازدید کرد
دکتر عباس رضایی در نخستین روز از سال 1398، در مرکز خیریه سالمندان صادقیه حضور یافت و با پرسنل و سالمندان حاضر در این مرکز دیدار گفتگو نمود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در نخستین روز از بهار طبیعت و عید نوروز در در بازدید از سرای سالمندان صادقیه اصفهان ضمن تبریک سال نو، اظهارداشت: با توجه به پیر شدن جمعیت کشور، طب سالمندان نیاز آینده جامعه است و باید این رشته و زمینه های مرتبط با آن راه اندازی شود.
استاندار اصفهان با بیان اینکه هنوز آنطور که باید به موضوع سالمندی و طب سالمندی توجه نشده، تصریح کرد: طب سالمندی از رسالت های دانشگاه های علوم پزشکی است و باید مورد توجه جدی قرار گیرد.
وی خاطر نشان کرد: جمعیت سالمندان بدلیل صنعتی شدن جوامع در حال افزایش است و در این راستا ما نیاز به فرهنگ سازی برای استفاده از تجربه های افراد سالمند داریم.
استاندار اصفهان تاکید کرد: فرهنگ نگهداری از افراد سالمند در خانه همراه با احترام و حفظ کرامت انسانی باید در جامعه ترویج شود.
رضایی از فعالیت 650 تشکل مردم نهاد در اصفهان خبرداد: در گذشته بیشتر فعالیت های خیریه ها به سمت مسائلی مانند ساخت بیمارستان بود اما امروز این هزینه ها به سمت حمایت از مراکز تحقیقاتی از جمله در زمینه های پزشکی نیز پیش رفته است که این امر نشانگر فرهنگ و تمدن بالای مردم است.
استاندار اصفهان به فعالیت سمن ها در عرصه های مختلف اشاره کرد و افزود: تشکل های مردم نهاد در استان اصفهان در زمینه های مختلف حتی مصرف بهینه آب نیز فعالیت دارند.
رضایی همچنین گزارش نشدن حادثه ای در چهارشنبه آخر سال در کلانشهر اصفهان را بیانگر فرهنگ متعالی در زمینه های مختلف اجتماعی برشمرد.
تعداد بازدید: 72
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal