دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/12/22 با حضور سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان،  سرپرست فرمانداری شهرستان لنجان معرفی شد
با حضور سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان، سرپرست فرمانداری شهرستان لنجان معرفی شد
در آیینی با حضور حیدر قاسمی، خدامراد صالحی به عنوان سرپرست جدید فرمانداری لنجان معرفی و از خدمات فرماندار سابق تقدیر شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، حیدر قاسمی، سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در آیین تکریم و معارفه فرماندار لنجان اظهارداشت: امروز 40 سال از عمر با برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی گذشته و انقلاب اسلامی وارد گام دوم خود شده و بعبارتی انقلاب اسلامی به بلوغ و تکامل رسیده است.
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان با بیان اینکه باید در دوره جدید دغدغه های مطرح شده از سوی دلسوزان نظام مورد توجه قرار گیرد، اظهارداشت: باید از نگاه های خاص و فردی به مسایل مختلف که بعضا در جریان و فرآیند تکامل انقلاب اسلامی وجود داشت عبور کنیم و درصدد اصلاح مشکلات برآییم.
وی با تاکید بر اینکه برای اصلاح مسائل و مشکلات نباید هیچگونه تعصبی وجود داشته باشد، تصریح کرد: باید به مسائلی پرداخته شود که مسیر پیشرفت و حرکت روبه جلوی انقلاب اسلامی را بیش از پیش هموار و تکمیل می کند.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان خواستار عمل به مولفه‌هایی ایجاد انقلاب اسلامی شد و افزود: عمل به این مولفه‌ها پایداری و ثبات انقلاب اسلامی را رقم خواهد زد.
قاسمی با بیان اینکه امروز نیز این مولفه ها در منشور گام دوم انقلاب توسط مقام معظم رهبری مطرح شده است، تصریح کرد: این منشور باید به اسناد بالادستی نظام تبدیل شود و قطعا عمل به آن باعث خواهد شد مسیر پیش رو را بهتر ادامه دهیم.
حیدر قاسمی با اشاره به ضرورت امید و امیدآفرینی و آثار آن بر فرد و جامعه، افزود: رضایتمندی و اعتماد مردم، ریشه امید و امید افرینی در جامعه به شمار می‌آید و اگر امید به آینده و موفقیت به نظام مقدس جمهوری اسلامی آسیب ببیند همه ما آسیب خواهیم دید؛ برهمین اساس همه مسئولان باید به وظایف خود به درستی عمل کنیم.
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان با بیان اینکه طی 40 سال گذشته وضع تحریم‌های مختلف و دامن زدن به ایجاد بدبینی نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی تنها با هدف عدم موفقیت انقلاب اسلامی از سوی دشمنان دنبال شده است، اظهارداشت: قطعا این مدیریت صحیح و جهادی بوده که دشمنان را در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام گذاشته است.
وی تاکید کرد: تک‌ تک مسئولان باید به این مهم توجه جدی داشته باشند و با تعهد بیشتر به خدمت صادقانه به مردم و تقویت وحدت و انسجام از این پیچ تاریخی به سلامت عبور کنیم.
حیدر قاسمی با اشاره به اینکه فرمانداری حوزه نظارت، هماهنگی و هدایت امور است و ائمه جمعه به عنوان ستون وحدت و همبستگی به شمار می ایند، اظهارداشت: لازم است که ائمه جمعه همفکری و همراهی لازم را با مجموعه های اداری و دولتی داشته باشند چراکه همه ما در یک مسیر در حال حرکت هستیم.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان با اشاره به شرایط شهرستان لنجان، تصریح کرد: مسئولان باید از ظرفیت بزرگ مردمی برای حل مشکلات و توسعه زیرساخت‌ها وآبادانی شهرستان لنجان با ظرفیت های بسیار زیاد بهره‌مند شوند.
وی افزود: شهرستان لنجان بیشترین تعداد شهرداری را بعد از شهرستان اصفهان در دل خود جای داده و بیش از 80 درصد جمعیت این شهرستان جمعیتی است که در شهرها سکونت دارند و این یک ظرفیت ارزشمند به شمار می‌آید که باید مورد توجه قرار گیرد.
قاسمی با بیان اینکه شوراهای اسلامی شهر و روستا نقطه اتصال مردم و مسئولان هستند ، اظهارداشت: شوراهای شهر اگر بتوانند پیشرو و پیشران وحدت و انسجام مردم و مسئولان باشند، شهرداری‌ها و دهیاری‌ها نیز می‌توانند به خوبی به مردم خدمت رسانی کنند.
تعداد بازدید: 212
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal