دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/12/21 سرپرست معاونت سیاسی؛ امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان برلزوم فعالیت های پژوهشی در حوزه ایثار و شهادت، تاکید کرد
سرپرست معاونت سیاسی؛ امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان برلزوم فعالیت های پژوهشی در حوزه ایثار و شهادت، تاکید کرد
حیدر قاسمی در کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی استان اظهارداشت: فعالیت های پژوهشی در حوزه ایثار و شهادت ضروری است و باید از ظرفیت های اجتماعی در این خصوص استفاده نمود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، حیدر قاسمی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی استان با محوریت سیاست ها و برنامه های اجرایی در حوزه ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت و سلامت اجتماعی و تاثیر آن بر هویت و خودباوری جوانان، اظهارداشت: مباحث اجتماعی پیچیدگی های خاص خود را دارد و کارشناسان و سخنرانان علوم اجتماعی باید اشراف کامل به مسائل اجتماعی داشته باشند.
قاسمی سرعت تکنولوژی؛ مباحث IT و گسترش فضای مجازی را از جمله واقعیت های گریز ناپذیر برشمرد و افزود: باید در حل مسائل اجتماعی بهره مندی درستی از این واقعیت ها صورت گیرد.
وی با اشاره به لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، اظهارداشت: نیاز است جامعه به درستی در صیانت از خون شهدا توجیه گردد و باید ارزش خون شهدا و خلوص و صفا و اعتقادات آن ها به درستی در جامعه تبیین شود.
سرپرست معاونت سیاسی؛ امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان با تاکید برلزوم فعالیت های پژوهشی در حوزه ایثار و شهادت، اظهارداشت: باید از ظرفیت های اجتماعی از جمله سمن ها و نهادهای مردمی در این خصوص استفاده نمود .
تعداد بازدید: 73
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal