دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/06/23 استاندار اصفهان در بازدید از مجتمع کشت و دام ایثار بهاران استان:  ایجاد مجتمع های کشت و صنعت، رونق تولید را به دنبال دارد
استاندار اصفهان در بازدید از مجتمع کشت و دام ایثار بهاران استان: ایجاد مجتمع های کشت و صنعت، رونق تولید را به دنبال دارد
استاندار اصفهان اظهارداشت: ایجاد مجتمع های بزرگ کشت و صنعت می تواند علاوه بر رونق تولید و کشاورزی، افزایش اشتغال را نیز به دنبال داشته باشد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی ضمن آرزوی قبولی عزاداری های ماه محرم و تشکر از همت و تلاش جمعی ایثارگران دراحداث مجتمع کشت و دام ایثاربهاران در شرق اصفهان اظهار داشت: ایثارگران در هشت سال دفاع مقدس حماسه آفرینی کردند و امروز هم در عرصه تولید به خوبی ظاهر شده اند.

وی ادامه داد: پیشنهاد می کنم که از ظرفیت های زمین های کشاورزی بیشتر استفاده شود و به کشت و کارهای خرد بسنده نگردد.

استاندار اصفهان عنوان کرد: در همین راستا ایجاد مجتمع های بزرگ کشت و صنعت می تواند علاوه بر رونق کشاورزی، افزایش اشتغال را نیز به دنبال داشته باشد.

وی اضافه کرد: استفاده از روش های نوین گلخانه های و آبیاری قطره ای و تحت فشار نیز علاوه بر صرفه جویی در مصرف آب، کیفیت محصولات را بیشتر خواهد کرد و مدیریت استان نیز از اینگونه طرح ها حمایت می کند.

وی خاطرنشان کرد: در زمینه پرورش شترمرغ، بوقلمون، بلدرچین به نژادهای اصیل آنها توجه شود تا پرورش این حیوانات نیز افزایش یاید.

تعداد بازدید: 34
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal