دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/06/20 با عنایت به نقش جوانان در توسعه پایدار شهری: باید زمینه ظهور و بروز استعدادهای نسل جوان فراهم شود
با عنایت به نقش جوانان در توسعه پایدار شهری: باید زمینه ظهور و بروز استعدادهای نسل جوان فراهم شود
استاندار اصفهان با اشاره به نقش جوانان در توسعه پایدار شهری بر استفاده از روش های روز و ابزارهای نوین در این حوزه تاکید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در جلسه گفتمان راهبردی نقش جوانان در توسعه پایدار شهری اظهار داشت: هدف از این جلسه بررسی راهکارهای مناسب در زمینه های زیست محیطی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی توسعه پایدار شهری و با هدف شبکه سازی و آگاهی بخشی عمومی است که نا گفته های بسیاری در این خصوص وجود دارد.

وی ادامه داد: در مسیر توسعه پایدار شهری باید ابتدا مشکلات و مسائل پیش رو، احصا و پس از آن مقالاتی در این خصوص با رویکردی کابردی نوشته شود تا بتواند مسائل منطقه ای، استانی و کشوری را حل کند.

استاندار اصفهان عنوان کرد: ‌ تمامی مشکلات را نمی توان بر روی یک میز گذاشت بلکه باید از طریق نهادهای مختلف و با ارائه نقشه راه متناسب با آن را یافت.

رضایی عنوان کرد: در حوزه علم و فناوری تنها نگاه نظری کافی نیست بلکه ارائه راهکارهای بهتر از طریق روش ها و ابزارهای نوین را نیز شامل می شود که در این مسیر، دانشگاهیان و سازمان های مردم نهاد باید پررنگ تر ظاهر شوند.

وی خاطرنشان کرد: جوانان نقش موثری در توسعه پایدارشهری دارند و می توانند با خلاقیت و نوآوری، جایگاه اصفهان و ایران را در این حوزه بالا ببرند بنابراین باید زمینه ظهور و بروز استعدادهای نسل جوان فراهم شود.

تعداد بازدید: 1966
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal