دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/06/20 استانداراصفهان در دیدار مدیرکل و معاونین شرکت فولاد مبارکه:  استفاده از روش های نوین بازاریابی و بروزرسانی تجهیزات فولاد مبارکه در  افزایش تولید و بهره وری موثر است
استانداراصفهان در دیدار مدیرکل و معاونین شرکت فولاد مبارکه: استفاده از روش های نوین بازاریابی و بروزرسانی تجهیزات فولاد مبارکه در افزایش تولید و بهره وری موثر است
استانداراصفهان بر استفاده از روش های نوین بازاریابی، بروزرسانی تجهیزات، مصرف بهینه آب و جایگزین پساپ و حفظ مسائل زیست محیطی در جهت ارتقای بهره وری و افزایش تولید تاکید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در دیدار با مدیرعامل و معاونین شرکت فولاد مبارکه با ایشان ضمن تشکر از زحمات مدیران این شرکت، اظهار داشت: فولاد مبارکه افتخار کشور است و امیدواریم با حمایت و تلاش و همدلی کارکنان آن، همچنان در کشور پر آوازه باشد.

استانداراصفهان با اشاره به گزارش مدیرعامل فولادمبارکه عنوان کرد: هر زمانی نیاز به کمک مدیریت استان به صنعت فولاد باشد وارد عمل می شویم و در خصوص تأمین مواد اولیه نیز به زودی جلساتی را با دستگاه های ذیربط خواهیم داشت.

وی افزود: امروز در شرایط جنگ اقتصادی و تحریم های ناجوانمردانه استکبارجهانی قرار داریم و همه جانبه در مقابل این ظلم های آشکار ایستاده ایم. در این شرایط باید با تدبیر و ایده های نو در جهت تقویت این صنعت گام برداریم تا چشم دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی کور شود.

رضایی تاکید کرد: شرکت فولاد مبارکه باید برای افزایش تولیدات خود و کاهش مسائل زیست محیطی تلاش مضاعف تری باید  داشته باشد و با به روز رسانی تجهیزات در جهت ارتقای بهره وری بیشتر گام بردارد.

وی ضمن ابراز خرسندی از حمایت این شرکت در مسئولیت های اجتماعی اضافه کرد: شرک فولاد مبارکه در خصوص مسئولیت های اجتماعی نقش مهمی ایفا می کند ولی باتوجه به مشکلات و برخی محرومیت ها در مناطق استان انتظار می رود در جهت توسعه پایدار در این مناطق عنایت ویژه تری داشته باشد.

استاندار اصفهان صرفه جویی و مصرف بهینه آب در شرکت فولاد مبارکه را قابل تقدیر دانست و گفت: در این خصوص اقدامات مطلوبی در این شرکت صورت گرفته و از پساپ فاضلاب استفاده شده است امابا توجه به محدودیت آب باید گام های بیشتری در این خصوص برداشته شود تا بتوان بهره وری مطلوب تری را در این حوزه شاهد باشیم.

وی در ادامه خطاب به مدیران شرکت فولاد مبارکه، تصریح کرد: امروزه روش های نوینی برای بازاریابی و فروش محصولات در جهان عرضه شده است به همین دلیل روش های سنتی دیگر نمی تواند جوابگوی نیاز بازار باشد بنابراین باید با استفاده از ابزارهای نو، بازارهای جدیدی برای خود تعریف کنید.

رضایی خاطرنشان کرد: کیفیت زندگی کارکنان و بازنشستگان و تأمین رضایتمندی آنان باید بیش از پیش مورد توجه باشد.

تعداد بازدید: 1609
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal