دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/06/18 طرح انتقال معدن‌های شن و ماسه اصفهان دوباره بررسی شود
طرح انتقال معدن‌های شن و ماسه اصفهان دوباره بررسی شود
استاندار اصفهان اظهار داشت: با کارشناسی دقیق و در نظر گرفتن مصلحت استان، طرح انتقال معدن‌های شن و ماسه به نقاط دیگر را دوباره بررسی می کنیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان،دکتر عباس رضایی در حاشیه دیدار و بررسی مشکلات جمعی از صاحبان صنایع استان اصفهان اظهار داشت: شورای برنامه‌ریزی استان در گذشته مصوبه‌ای برای انتقال معدن‌های سنگ، گچ، خاک، آجر، شن و ماسه به نقاط دیگری داشته اما بهره‌برداران بر این باور هستند که کارشناسی دقیقی برای این مصوبه انجام نشده و این معدن‌ها به شمار نمی‌آیند.

وی با اشاره به امکان تغییر یا تایید مصوبه پیشین بر اساس دیدگاه اهل فن، بیان کرد: فعالان این بخش ادعایی دارند اما از سویی طرح، مصوبه شورای برنامه‌ریزی استان اصفهان محسوب می‌شود.

استاندار اصفهان اظهار داشت: برای احترام به گذشتگان و مراجعه‌کنندگان باید مصلحت استان را در نظر بگیریم و با کار دقیقی از سوی کارشناسان، دوباره جهت تصمیم‌گیری به شورای برنامه‌ریزی ارائه شود.

وی تصریح کرد: چنان‌که بارها اعلام شده، سلامت مردم از هر چیز دیگری برای ما مهم‌تر است و کار و تولید و اشتغال باید در راستای رفاه و آسایش انسان‌ها انجام شود و در صورت ایجاد بیماری، اشتغال و تولید هیچ سودی ندارد.

استاندار در راستای تحقق شعار رونق تولید و بررسی مشکلات و درخواست‌ها عصر یکشنبه با جمعی از صاحبان کارگاه‌ها، کارخانه‌ها و صنایع اصفهان دیدار چهره به چهره داشت.

تعداد بازدید: 36
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal